Tokio Hotel Tukey Fans
Lütfen mesaj yollamak için üye olunuz ya da oturum açınız....
Tokio Hotel Tukey Fans
Lütfen mesaj yollamak için üye olunuz ya da oturum açınız....
Tokio Hotel Tukey Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Turkey Fans

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
-Site Toolbarı eklenmiştir. İndirmek için Tık!! -Mesajlara göre üye sırlamaları Tık!! -Yeni Üyeler için : Site Kuralları!!! -Forum içinde sohbet etmek yasaktır. Sohbet için sizi buraya alalım... Tık!! Ya da lütfen forumun üstünde bulunan sohbet yerini kullanalım...

Bill-Tom Fayans Resim

4 posters
YazarMesaj
thqoliq sheqer
Acemi
Acemi
thqoliq sheqer

Bill-Tom Fayans Resim Empty
MesajKonu: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 8:49 pm

Ressam Georg Weise tarafından yapılan Bill ve Tom'un fayans resmi :

Bill-Tom Fayans Resim Georgweisebill

Bill-Tom Fayans Resim 2mr86xl
Bill-Tom Fayans Resim 6oorar
Ashley_Cansu_Tom
Acemi
Acemi
Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 11:27 am

vayy süper yapmışş sağol KübRa3mm
wampirella
Acemi
Acemi
wampirella

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 7:47 pm

ohaa lennnn vayy bhe ne fanlar vr hee p.i.s tatlımmm Bill-Tom Fayans Resim Icon_clown
thqoliq sheqer
Acemi
Acemi
thqoliq sheqer

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 7:56 pm

öenmli değil kızlar Bill-Tom Fayans Resim Icon_biggrin
Ashley_Cansu_Tom
Acemi
Acemi
Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:54 pm

wampirella demiş ki:
ohaa lennnn vayy bhe ne fanlar vr hee p.i.s tatlımmm Bill-Tom Fayans Resim Icon_clown
Var tabii wampirella^mm yaa milett th gurubu iin kendini yerlere atıyor emek sarfediyor biz ise burda hala umut ediyoruzzz off off tabi giderler ABD rusyaya Bill-Tom Fayans Resim Icon_sad Bill-Tom Fayans Resim Icon_idea
wampirella
Acemi
Acemi
wampirella

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 4:22 pm

hklısın ama orda şimdi acayip cool aileler var bizdede o yok bn desem th^yi buraya getirmek için çalışıcam die onlarda derki sn önce notlarını düzelt th mi seni kurtarıcak sınavda derler offfffffffffff Bill-Tom Fayans Resim Icon_evil
Ashley_Cansu_Tom
Acemi
Acemi
Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 7:48 pm

aynısı bnde güzelimmm yabancı ülkedeki ailerler çocuklarına çok güveniyorr 12 yaşındaa serbes hayatı yaşıyorlar karışan yok bişey yokk yaa ben alamnyadaa benle yaşıt çocuğun kızla öpüştüğünü ve binlerce kızı elinde gezdirdiğini gördümm tanık oldumm böyle şeler onlarda çok rahatt çocuğun ailesi bunların hepsini biliyorr bir çocuğa bu ayıptır diyemiyorlarr Very Happy:D Ama sonra çocuklarına bişey oluncaa kıyameti koporıyorlarr Very Happy aman ben ailemden memnunumm hiçç diyilse sayipleniyorlar :'(
thqoliq sheqer
Acemi
Acemi
thqoliq sheqer

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 11:10 pm

wampirella demiş ki:
hklısın ama orda şimdi acayip cool aileler var bizdede o yok bn desem th^yi buraya getirmek için çalışıcam die onlarda derki sn önce notlarını düzelt th mi seni kurtarıcak sınavda derler offfffffffffff Bill-Tom Fayans Resim Icon_evil

aynen wampirella'm yaaBill-Tom Fayans Resim Icon_evil Bill-Tom Fayans Resim Icon_evil
olmaz olsun bu Trde yaşamak Bill-Tom Fayans Resim Icon_sad Bill-Tom Fayans Resim Icon_sad Bill-Tom Fayans Resim Icon_sad Bill-Tom Fayans Resim Icon_sad
Ashley_Cansu_Tom
Acemi
Acemi
Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 1:29 pm

bazen sıkıcı ama ailemin beni öyle başı boş bırakmasınıda istemem Benim deliliğim aileme yeter ztnn Very Happy
wampirella
Acemi
Acemi
wampirella

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 5:01 pm

bnde memnunum ailemden ama bzn acayip sorun oluolar snki bna böle davranmasalar bn kocaya kaççam bhee Bill-Tom Fayans Resim Icon_evil
Ashley_Cansu_Tom
Acemi
Acemi
Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 8:10 pm

Very Happy:D:D Ayy kaçanlarr ne olmush sanki evlerinde bacaklarını kırıp oturuyorlarr Very Happy:D
thqoliq sheqer
Acemi
Acemi
thqoliq sheqer

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 9:40 pm

Evet oturoyolar evlerinde
Hiç koca moca uğraşamam ben tek kişilikk yaşamı seviyorum Bill-Tom Fayans Resim Icon_biggrin
Bende ailemden memnunum ama beni başı boş bırakmalarını isterdim sıkı denetim hiç sevmiyorummBill-Tom Fayans Resim Icon_smile
Bi yere giderken onlara sormadan direk gitmek felan iyi olurdu başıboş gezinmek hoşuma gidiyo benim Bill-Tom Fayans Resim Icon_smile
Bi keresinde bi ay annemle babam yoklardı o ay süperdi bi ay boyunca başı boş dolaşdım sadece amcam aradı sordu istediğim yere gittim gezdim süperdi
Bill-Tom Fayans Resim Icon_biggrin Bill-Tom Fayans Resim Icon_biggrin
Ashley_Cansu_Tom
Acemi
Acemi
Ashley_Cansu_Tom

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 9:45 am

süperrr bndee her istediğim yere tek başıma gezmek isterdimm ama buraya yazıyorum ***** Liseye geçiyimmm ilkk işimm gezip yozmak olucakk yaa Very Happy:D****
billkaulitz__tokiohotel__
Acemi
Acemi
billkaulitz__tokiohotel__

MesajKonu: Geri: Bill-Tom Fayans Resim   Bill-Tom Fayans Resim Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:13 am

vayyy süpermişş.bende istiyorumm flower

Bill-Tom Fayans Resim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ina Bill'in ex-sevgilisi !!
» Bill'in Avatarı
» Bill Kaulitz -DSquared2
» Stardoll => Bill ve Tom Kaulitz
» Bill & Tom @ Fashion Week!